خدمات پس از فروش

تجهیزات آشپزخانه صنعتی > خدمات پس از فروش

تأمین رضایت خاطر مشتریان، نخستین ارزش پذیرفته شده در کلیه سطوح سازمانی شرکت پدیده ماشین سازی غرب می باشد. تعهد کامل این مجموعه به ارزش یاد شده، موجب شده است که این شرکت مسئولیت خود در قبال مشتری را محدود به ارائه باکیفیت‌ترین محصولات و تجهیزات آشپزخانه های  صنعتی موجود در بازار ندانسته و همراهی همه جانبه با مشتری پس از خرید محصول را بعنوان یکی از اساسی ترین وظایف خود در نظر گیرد. بهره‌گیری از زبده‌ترین کارشناسان فنی و آموزش دیده، نشان دهنده میزان اهمیت خدمات پس از فروش باکیفیت و سریع در نظر مدیران مجموعه تیان گاز می‌باشد.

تأکید شرکت پدیده ماشین سازی غرب بر فعالیت بصورت نماینده انحصاری برندهای برتر جهانی و پرهیز از همکاری با تأمین کنند‌گان متفرقه و بدون پشتوانه، به این شرکت امکان  داده است تا در کنار تولید تجهیزات و دستگاه‌های باکیفیت، بالاترین سطح خدمات پس از فروش را برای مشریان خود فراهم نموده و لوازم جانبی و قطعات مصرفی مورد نیاز آنها را در حداقل زمان ممکن تأمین نماید. بدون شک ارائه چنین سطحی از خدمات به مشتریان، جز به پشتوانه حسن اعتبار این شرکت و واحد خدمات پس از فروش قدرتمند آن از لحاظ فنی و گستردگی و تنوع قطعات موجود امکان‌پذیر نمی‌باشد.

نگاهی اجمالی به فهرست 3500  موردی مشتریان این شرکت  ، نشان‌دهنده اعتبار و جایگاه این برند پیشرو در بین تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی در  کشور می باشد و توان بالای مجموعه تیان گاز رادر زمینه تأمین کامل رضایت خاطر مشتریان به اثبات می رساند. لازم به ذکر است شرکت پدیده ماشین سازی غرب به پاس بیش از ربع قرن خدمت رسانی صادقانه به مشتریان، موفق به کسب لوح رضایتمندی مشتریان از سازمان حقوق مصرف کنندگان شده است .

شرایط گارانتی

کلیه محصولات این شرکت  به مدت یکسال از زمان نصب دارای گارانتی می باشد و این شرکت متعهد است تا در مدت مذکور، چنانچه شامل موارد نقض گارانتی نشود، هرگونه ایرادی را در اسرع وقت بصورت رایگان تعمیر و یا در صورت لزوم، تعویض نماید. همچنین این شرکت متعد می گردد به مدت 10 سال نسبت به کالای ارائه شده خدمات مطلوب پس از فروش ارائه نماید .

موارد نقض گارانتی

    • شرکت هیچگونه تعهدی جهت تعمیر و تعویض کالاهایی که زمان گارانتی آنها به پایان رسیده یا گارانتی آنها باطل شده است را ندارد، مگر اینکه هزینه های مربوطه از سوی مشتری پرداخت گردد.
    • شرکت هیچگونه تعهدی جهت گارانتی کالاهای مشابه نداشته و شرایط گارانتی فقط شامل محصولات شرکت خریداری شده از این شرکت می باشد
    • ارائه برگه گارانتی جهت استفاده از خدمات گارانتی، الزامی است.
    • انجام تغییرات و تعمیرات در محصول توسط افراد غیر موجب ابطال گارانتی می گردد

راه های ارتباطی با واحد خدمات پس از فروش

شماره های تماس : 86080269-86086573-88675785  داخلی 110

شماره واتس آپ : 09383367039

آیا بدنبال طراحی اختصاصی آشپزخانه صنعتی خویش هستید؟

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟