۰۹
خرداد

ماشین ظرفشویی هود تایپ İNOKSAN ساخت کشور ترکیه

ماشین ظرفشویی هود تایپ با قابلیت 1200 بشقاب در ساعت. ماشین ظرفشویی نوع گیوتین بدنه دستگاه و کلیه قطعات در تماس با آب از ورق استنلس استیل 18/8 Cr-Ni با کیفیت AISI 304 ساخته شده است.

ماشین ظرفشویی صنعتی
فروش ماشین ظرف شویی هود تایپ ساخت ترکیه

نشانگرهای دما 3 رقمی هستند. می توان آن را بر اساس درجه سانتی گراد و درجه فارنهایت تنظیم کرد.

دارای 3 برنامه شستشوی مختلف با توجه به نوع ظرف و میزان کثیفی آن. زمان شستشو – آبکشی و دما بر اساس ترجیح کاربر از منوی خدمات کارت الکترونیکی قابل تغییر است. دستگاه به طور خودکار به آبکشی تبدیل می شود و با آب 85 درجه سانتی گراد (185 درجه فارنهایت) که از دیگ بخار می آید، شستشو را فراهم می کند. ویژگی شستشوی Thermo-Stop استریل شدن سطوح شسته شده با آب 85 درجه سانتی گراد (185 درجه فارنهایت) را تضمین می کند، در حالی که منتظر گرم شدن آب شستشو در طول شستشو هستید.

ماشین ظرفشویی
فروش ماشین ظرف شویی هود تایپ

یک سیستم هشدار صوتی وجود دارد که پایان شستشو را نشان می دهد. کدهای خطا و خطا در کنترل پنل دستگاه قابل مشاهده است. یک سیستم ایمنی وجود دارد که با باز شدن پوشش از کار می افتد. این دستگاه قابلیت شستشوی ظروف آشپزخانه با حداکثر ارتفاع 380 میلی متر را دارد.

این فیلم را ببینید:

کاست های فنجانی و صفحه ای از مواد پلاستیکی مقاوم در برابر حرارت ساخته شده اند. بازوها و فیلترهای شستشو و آبکشی به راحتی برای تمیز کردن قابل جدا شدن هستند. به عنوان یک لوازم جانبی استاندارد در دستگاه؛ دارای 1 بشقاب و 1 عدد جا قاشق و چنگال به ابعاد 500*500 میلی متر.

ماشین ظرفشویی رستوران

ماشین ظرفشویی صنعتی
ماشین ظرفشویی هود تایپ

میزان مصرف آب در ماشین ظرفشویی چقدر است؟

با توجه به لزوم صرفه جویی در مصرف آب، ماشین ظرفشویی صنعتی اینوکسان بسیار کم مصرف است. میزان مصرف آب در ماشین ظرفشویی هود تایپ اینوکسان 3 لیتر آب به ازای هر بار شستسوی است.