۱۶
مرداد

ساخت کباب پز اتوماتیک تابشی

ساخت کباب پز اتوماتیک تابشی یکی از خطوط تولید شرکت پدیده ماشین سازی غرب است.

شرکت پدیده ماشین سازی غرب  که با برند تیان گاز استیل در حال تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی است.

دستگاه کباب پز صنعتی

دستگاه کباب پز اتوماتیک ساخت شرکت پدیده ماشین سازی غرب

یکی از مهمترین عواملی که باعث محبوبیت خوراک ها و رستوران های ایرانی در بین مشتریانش می شود طعم و عطر کباب‌هایی است که فقط سرآشپزهای ماهر و کاربلد از پس آن بر می آیند و البته که این کار راحتی نیست.

پختن کباب به شکل سنتی که با استفاده از منقل و ذغال انجام می شود برایمان خوش آیند و نوستالژی خاصی دارد اما متاسفانه اگر حجم سرویس دهی شما بالا باشد جوابگوی نیاز شما نخواهد بود. خوشبختانه تکنولوژی و مکانیزاسیون به صنعت آشپزی نیز رخنه کرده و برای ارائه هرچه سریعتر خدمات به مشتریان راه حل های جالبی ارائه کرده است. کباب پز گازی و صنعتی تیان گاز استیل یکی از این تجهیزات است که توسط شرکت پدیده ماشین سازی غرب طراحی و ساخته شده است.

دستگاه کباب پز صنعتی
کباب پز صنعتی تیان

دستگاه کباب پز گازی

 

توضحیات دستگاه کباب پز اتوماتیک تیان:

کباب پز اتوماتیک بدون دود تیان گاز  به نحوی طراحی و ساخته شده است که جهت حرکت سیخ های کباب در هنگام ورود به کباب پز، خلاف جهت حرکت حرارت است.

بدین ترتیب که سیخ ها در بخش ورودی دستگاه بر روی قلاب های مخصوص (که در عکس بالا می بینید) قرار گرفته و گوشت خام که دارای درجه حرارت محیط می باشد، در هنگام ورود به کباب پز  وارد داغ ترین نقطه کباب پز میشود و بواسطه انتقال حرارت سریع، یک لایه سخت روی کباب تشکیل می گردد. این لایه مانع خروج رطوبت ، تیامین یا ویتامین ب و سایر مواد مغذی و معطر از کباب می گردد.

 

کباب در حین فرآیند پخت وارد نواحی با درجه حرارت پائین تر می گردد و در نتیجه حرارت با یک گرادیان یا شیب حرارتی ثابت و یکنواخت از سطح داغ کباب به داخل آن منتقل شده و موجب پخت کامل یا مغز پخت و یکنواخت کباب می گردد. لذا این روش موجب بالا بودن کیفیت غذایی کباب پخته شده با کباب پز اتوماتیک شرکت پدیده ماشین سازی غرب می شود. و در نهایت کباب های پخته شده بطور اتوماتیک از دستگاه در سینی خروجی تخلیه می گردد.

خدمات پس از فروش تیان
خدمات پس از فروش – تعمیر کباب پز تیان گاز استیل
قیمت کباب پز اتوماتیک